Su Spa Bay ve Bayan Kütahya Masaj Salonu

images description images description

Sultan Masajı

Sultan masajı, ya da diğer adıyla dört elli masaj, iki masörün aynı anda çalıştığı ve birbirlerinin hareketlerini taklit ettiği bir masajdır. Örneğin, hem bacaklar hem de kollara aynı anda masaj yapılır. Ya da bir masör sırtınızın sağ yanında, diğeri ise solda çalışır. Hareketlerini senkronize etmek için bir masör diğerini takip eder. Aynı şeyi aynı anda yaparlar ve bu da benzersiz bir rahatlama duygusu verir. Sultan masajı, benzersiz bir deneyimdir ve Uzakdoğu felsefesinden etkilenir. Aburanga olarak adlandırılan Ayurveda geleneğinden çıkan bu masaj, hem bedeninizi ve hem de zihninizi rahatlatır. Masaj yaptırmayı seviyorsanız, muhakkak denemelisiniz.
Sultan Masajı Su Spa Masaj Salonu ile Kütahya’da
Farklı masaj türlerini birleştiren sultan masajının pek çok faydası vardır. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak:
Basınç noktalarına uygulanan teknikler, derin doku teknikleri ve yüzeysel teknikler bir kombinasyon halinde uygulanarak kasları rahatlatır, gevşetir ve kan akışını hızlandırır
Beyninizin mantıksal ve duygusal yanlarını aynı anda uyararak hem fiziksel, hem de ruhsal rahatlama sağlar
Senkronize hareketlerin yoğunluğu, kan dolaşımını arttırarak yağ dokularının parçalanmasına yardımcı olur
Kaslarınızı, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirir, sizi bir sonraki güne zinde bir şekilde hazırlar.
Sultan masajı, birlikte çalışabilen ve iyi eğitim almış iki masör gerektirir. Kütahya’da, masaj salonları arasında, bu özel masaj tekniğini hakkıyla uygulayabilen tek masörler, Su Spa Bay & Bayan Masaj salonu bünyesindedir.